Mobil uygulamamız çıktı, daha çok şiire, mesaja ve sözlere ulaşmak için yükleyebilirsiniz.

Tüm İslam aleminin dertlerine deva olması ümidiyle Ramazan ayımız mübarek olsun.


11 ayın sultanı mübarek Ramazan-ı Şerif, dört gözle beklediğim ay şükür ki geldin şükür ki bu güne eriştim. Hayırlı Ramazanlar.Hep dua ettim nasip et ya Rabbi diye. Bu güne eriştirene şükürler olsun. Dualarda buluşmak dileğiyle hayırlı ramazanlar.


Ramazan ziyafet ayı değildir dostlar. Ramazan açın halinden anlamaktır. Unutmayın Rabbim bizi aç bırakmak istemiyor bize açın halinden anlamamızı istiyor. Hakkıyla ifa edenlerden olmak duasıyla hayırlı ramazanlar.


Öyle bir Ramazan istiyorum ki tek bir aç ve muhtaç ev kalmasın. Birlik olsun cümle alem. Hayırlı Ramazanlar


Ramazan bize neşeyle gelir hüzünle gider. Geldi gönlümün sultanı Ramazan Rabbim bu ayın sonunda kum tanesi gibi günahları dökülenlerden eyle bizleri.


Ya Rabbi ne kadar şükretsem az bilirim sana. Beni bu güne eriştirdin bana bir şans daha verdin. Ya Şehri Ramazan hoş geldin.


Hoş geldin 11 ayın sultanı güzel Ramazan bize bereketini getir. Hayırlı Ramazanlar…


Mübarek ramazan ayına has rahmet bereket ve mağfiret ile hemhal olman dileklerimle.


İslam ülkelerinde yanan ateşin tez zamanda sönmesi dileğimle hayırlı Ramazanlar dilerim.


Mübarek Ramazan Ayınızı kutlar, her şeyin gönlünüzden geçtiği gibi olmasını temenni ederim.


Ramazan ayı kalbine teselli ruhuna ilaç olsun duaların kabul olsun, Ramazan ayın mübarek olsun.


Mübarek Ramazan Ayı kalbini O’nun yoluna koymayı ellerini daim O’nun dergâhına açmaya vesile olsun.


Ramazan ayında kalpler imanla, eller gökyüzünde duayla huzurla geçmelidir. Hoşgeldin ey şehri Ramazan.


Dostlukların sevgi ile beslendiği bu Mübarek Ramazan ayında gönlünün sevgi ile dolup taşmasını dilerim.


Ramazanda derdi kederi bir köşeye at huzurla imanla dolu mutlu bir ay yaşa. Hoş geldin Ey Şehri Ramazan…


Mübarek ayımızda nefsimizi oruçla keselim şeytanı dualarımızla yenelim yerimizi imanımızla belirleyelim…


Ramazan demek bereket ve kurtuluş demektir. Sofranız bereketli sağlığınız sıhhatli olsun. İyi Ramazanlar…


Ramazan ayının başı rahmet, ortası mağrifet, sonu ise cehennem ateşinden kurtuluştur. Hayırlı Ramazanlar.


Hoş geldin ey ayların en hayırlısı bize umut getirdin. Hayırlı huzurlu bir Ramazan ayı geçirmenizi dilerim.


Ramazan ayının bereketi sofralarınıza huzuru kalbinize imanı dualarınıza yansısın Ramazan ayınız mübarek olsun.


Bu mübarek ayda huzur dolu, mutlu, sıcak ve sakin bir şekilde geçirmeniz dileği ile ramazan ayınız hayırlı olsun.


Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir ramazan geçirmenizi diliyorum.


Cenab-ı Hakk’ın kapısına ulaştırmayacak yollara sapmaktan korumaya vesile olan mübarek Ramazan Ayını tebrik ederim.


Ellerimiz Sema’da dualarımız Allah’a bu mübarek ramazan ayında şükür edelim Allah’ımıza, ramazan ayınız mübarek olsun.


Başlangıçlar sonuçların tecelli yeridir… Rahmet ile başlayan Ramazan Ayının kurtuluş ile tecelli bulması temennilerimle.


Başlangıçlar sonuçların tecelli yeridir rahmet ile başlayan ramazan ayının kurtuluş ile tecelli bulmasını hak tan dilerim.


Mübarek Ramazan-ı Şeriflerinizi kutlarım. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.


Ramazan ay’ında bütün müminlerin dualarını oruçlarını Allah (c.c) kabul etsin Allah (c.c) bizi bütün kötülüklerden ıslah etsin.


Ramazan ayının bereketi hanenize hoşgörüsü gönüllerinize sabrı ruhunuza dolsun, hoş geldin on bir ayın sultanı Ya Şehri-İ Ramazan…


Bütün müminler bu ayda şükür etsinler dua etsinler 11 ayın sultanı olan Ramazan ayında iman istesinler. Hoş geldin ey şehri Ramazan…


Ramazan ayına kavuşturan yüceler yücesine şükürler olsun. Bayramına da bizleri ulaştırsın inşallah. Hayırlı huzurlu Ramazanlar dilerim.


Seni kavuşturana kurban olayım bir kere daha kavuşmak nasip oldu şükürler olsun yüceler yücesine. Tüm İslam Âleminin Ramazan ayını kutlarım…


Ramazan ayı girdiği zaman cennetin kapıları açılır, cehennemin kapıları kapanır ve şeytanlar da zincire vurulur. Hoş geldin 11 ayın sultanı.


Bütün müminlerin dostça kardeşçe bereketi hem sofralarında hem de kalplerinde hissedecekleri bu ayda mutlu bir ramazan ayı geçirmeyi nasip etsin yüce yaradan.

Bütün dualar gül kokar bu ay. İmanı yüksek ilmi derin olanlar bilir ki ramazan ayı ayların en makbuludur. Bu ayı oruçla, namazla ve niyazla geçirmenizi temenni eder ramazan ayınızı kutlarım


On bir ayın sultanı kapıda. Bu ay bütün gönüller ibadetten yana, bütün yürekler aynı çatı altında. Muhammet (s.a.v) bu ay sizin kapınızda. Güzel gönlünüzden geçen her hayırlı işin avuç içlerinize dolmasını diler mübarek ramazan ayınızı kutlarım.


On bir ayın sultanına hoş geldin deyin ey Müslümanlar. Bu ayı iyi değerlendirin. Nefsinizi törpüleyin, şeytanın vesveselerine kulak vermeyin. Her türlü ayıptan ve edepsizlikten kendinizi sakının. Kalplerinizi ve avuçlarınızı bir tek Allah’a açın. Mübarek şehri ramazanınız kutlu olsun.


Ramazan ayı mübarek bir aydır. Allah-ü Teâlâ, size Ramazan orucunu farz kıldı. O ayda rahmet kapıları açılır, cehennem kapıları kapanır, şeytanlar bağlanır. O ayda bir gece vardır ki, bin aydan daha kıymetlidir. O gecenin ‘Kadir Gecesinin’ hayrından mahrum kalan, her hayırdan mahrum kalmış sayılır.


Bu ay değerlendirmek için en makbul aydır. Bütün günahlardan arınma, pişmanlığı ve içten gelen tövbeyi Allah’a sunma, doya doya ibadet etme fırsatı bütün din kardeşlerim için hayırlı olsun. Gönlünüzü Allah’a açacağınız bu mübarek ramazan ayı sizi ve ailenizi huzura boğsun. Ramazan ayınız kutlu olsun.


Gönüllerin merhamet dolduğu, en katı yüreklerin bile iman ateşiyle ısındığı, sevgi ve saygının esas olduğu, büyüklerin sabırlı küçüklerin vefakâr olduğu bu ay Müslüman âlemine bahsedilmiş en güzel hediyelerden biridir. Ramazan ayını ibadet içinde geçirmenizi diler, ramazan ayının bütün milletimiz için hayırlara vesile olmasını dilerim. Mübarek ramazan ayınız kutlu olsun.